סיפורי ניסים מאגרות קודש

סיפורי מופת אישיים וניסי הרבי שליט"א מלך המשיח באמצעות אגרות קודש

התייצבו וראו את ישועת ה’

26_07_2011_161930הרב שלום קרויטורו, מבאר שבע, מוכר לרבים מהספרים והחוברות שיצאו על ידו בעניני גאולה ומשיח: נבואה בימינו, משיח מהחיים, משיח בודאי, שלבים בבנין בית-המקדש ועוד.

יבול חומר הלימוד העיוני, מפתיע במיוחד על רקע עיסוקו היום-יומי, כאשר לפרנסתו הוא מנהל חנות צילום בבאר שבע מזה שנים רבות. בשלב מסויים הפכה החנות למרכז הפצת בשורת הגאולה.

לפני מספר חודשים, הוא גילה להפתעתו, כי נותק זרם המים לחנות. בירור קצר העלה את הבעיה. מתברר כי בעל הבית לו שייך המקום, חייב לעירייה סכום כסף גדול וזו הסיבה שהביאה לסגירת המים.

על השתלשלות הדברים, מספר הרב קרויטורו: “בתחילה פניתי לבעל הבית, שאמר לי כי הוא עומד לטפל בכך באופן מיידי, אלא שמאחר והסיפור מורכב, הוא מעביר זאת לטיפול עורך דינו.

הימים עברו, ופתרון לא נראה באופק. במשך חודשים “נסחב” הסיפור ללא שיסתמן לו סוף, בעיקר על רקע בעיות משפטיות והסכום הגבוה של החוב.

כמובן שהמצב, יצר אי נעימות גדולה בחנות, כשבסך הכל, אני כשוכר המקום, רואה כיצד הורעו תנאיי, ללא שתהיה לי אפשרות לעשות משהו.

החלטתי שעד לתיקון המצב, לא אמשיך לשלם את דמי השכירות על המקום. וכך אכן עשיתי עד שהוא דאג לסדר את הבעיות מול העירייה.

בתחילה הכל היה נראה בסדר, בעל-הבית עבר על כך בשתיקה, ונראה היה כי גם הוא מבין שבמצב זה, נהגתי נכון. אלא שלפתע, לאחר שנסתיימה כל הפרשה, קיבלתי מכתב מהעו”ד, כי עלי לשלם מיידית את מלוא הסכום בעבור אותם חודשים שלא שילמתי.

“באם לא תשלם, נאמר במכתב התביעה, הרי שעליך לפנות את החנות בתוך שלושה ימים”.

לא התרגשתי, כתבתי את כל הסיפור במכתב ארוך אותו הכנסתי כנהוג, לרבי שליט”א מלך המשיח, באמצעות ה”אגרות-קודש”.

הספר נפתח לי, בהשגחה פרטית, בכרך יז עמ’ רכה, שם נכתב: “העצה לילדים האמורים היא לא (ההדגשה במקור) לעשות פשרות”.

לאחר תשובה שכזו, החזרתי מכתב לעורך-הדין בו פירטתי את הסיבות שהובילו אותי לאי-התשלום, בנוסף ציינתי כי אינני מתכוון לפנות את המקום ללא הוראה מבית המשפט והוספתי כי מגיעים לי עוד שישה חודשים של פטור מהשכירות כפיצוי על עגמת הנפש שנוצרה.

למכתבי צירפתי את המענה שקיבלתי, עם “יחי אדוננו” וכו’.

הופתעתי לקבל כעבור מספר ימים טלפון מעורך הדין, בו הוא מזמין אותי למשרדו בתל אביב.

אם בתחילה חשבתי שאני הולך ל”מלחמה” הרי שבפגישה עימו, התברר כי הוא מכיר, בזכות אחת הלקוחות, מנהלת משרד תיווך במרכז, את כל נושא האמונה ברבי שליט”א מלך המשיח כשבעצמו הוא קיבל בעבר מענות באמצעות ה”אגרות קודש” ובמשך שעה ישבנו ולמדנו נושאי גאולה ומשיח וזהותו של המלך המשיח, חייו הנצחיים ועוד.

“לגבי הנכס, הוא אמר לי, יש בעיה, מאחר ואני מוניתי ע”י הבעלים לטפל בנכס, ואשר על כן לא נראה לי שהם יוותרו. תקח ממני צ’ק על מלוא הסכום, במילא יהיה לך במה לשלם להם ובזה אפשר לסגור את הסיפור”.

יצאתי ממנו שמח וטוב לב, תוך שאני מהרהר בכל מהלך הסיפור.

מסקנתי היא אחת: כאשר הולכים עם הרבי שליט”א המלך המשיח, לאורך כל הדרך ולא מתפעלים מהעולם ולא ‘מה יאמרו הגויים’ כולל ה’גוי אשר בקרבך’ אז זוכים להצלחה מופלגה בכל הענינים כדברי הפסוק: ‘התייצבו וראו את ישועת ה” כאשר יציבים עם ה’ אזי רואים את ישועתו”.

שיחת הגאולה, גליון 858

3 Responses so far.

  1. שולה בת ברכה says:

    אני עובדת כמחנכת כיתה ו בבית ספר פאר עם בבית אליעזר אך לצערי הרב בערב ראש השנה נפלתי בבית הספר ומאז אני בבית לצורך טיפול ברגל שנשברה יחס של המנהלת הן לנפילה והן לזמן שהותי בבית די מזלזל עד כי שמעתי שהכניסה מחנכת חדשה במקומי על תקן קבוע מה שזה אומר שבעזרת ה אחזור לעבודה ביום ראשון הבא ולא אקבל את הכיתה המקסימה שלי למרות שיש ביננו קשרים והשגים לימודיים טובים (מיותר לציין שדבר זה אסור על פי חוק אבל היא עוקפת את כול החוקים ולא עושים לה כלום) אני אמורה לצאת לפנסיה בעזרת ה בעוד כ4 שנים אני נמצאת במצב קשה מכול הסיפור הזה אבל מאמינה שבסוף הדברים יסתדרו לטובתי מן הרגשה כזו ברצוני לקבל ברכה מהרבי עצה מה לעשות הרי לא אזרוק את כול 32 שנות עבודתי בהוראה בהצלחה בגלל מנהלת שמתנהגת אלי ככה ואיני יודעת למה מצפה לישועה ונס גדול בתודה

You must be logged in to post a comment.

  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook

נעלם. בבת אחת.

יש בעיות ויש בעיות. יש בעיות קטנות ושוליות, עליהם ...

נס 'על המקום'

היה זה לפני כשבועיים. מספר 'תמימים' - בחורים הלומדים בבית ...

דאגה בלב – יסירנה

  את הסיפור הבא חוויתי מקרוב, משום שגיבורי הסיפור הם ...

לעוררו עוד הפעם

מספרת גברת לימור חדד מבאר שבע: לפני כשנה וחצי, בעלי, ...

בדיקת מזוזה חדשה

שמי איציק בלולו. בדרך כלל אני לא נוהג לכתוב פה ...

פקיחת עיניים למצב קורונה

ביום אחרון של פסח עלו לי כמה רעיונות לגבי מצב  ...

הרבי מליובביץ' הוא המשיח על פי מק

צפו ברב מיכאל לסרי, בסרטון שעלה לרשת בשעות האחרונות: הרבי ...

אלפי פלאות נוספו באתר אגרות קודש

עוד לפני ג' תמוז. כאשר היו מצבים שאי אפשר שהמכתב ...

מכתב אחד והאבן יצאה

אצל רבים ברחבי העולם, הפך האתר אגרות קודש, לכתובת הישירה ...

רותם עבר פעמיים השתלת ריאות. נס ב

ב"ה. שמי רותם שרעבי. גדלתי בקרית ארבע להורים ומשפחה ...