סיפורי ניסים מאגרות קודש

סיפורי מופת אישיים וניסי הרבי שליט"א מלך המשיח באמצעות אגרות קודש

כלי הברכה – טלית קטן

igrot-kodesh-write-bookהתוועדויות מאז ומתמיד הינן המקום והזמן לשמיעת סיפורי מופתים ובפרט בהתוועדות שבמרכזה עומדת ההתקשרות לרבי שליט"א מלך המשיח. אכן בהתוועדות נשים שנערכה במוצאי שבת פרשת בא, במושב ינוב שבאיזור השרון, לקראת י'-י"א שבט יום העליה לנשיאות של הרבי שליט"א מלך המשיח, עם הכניסה לשנת ה"חיים" לנשיאותו, בה השתתפו נשים רבות מישובי האיזור, במהלכה סיפרה אחת המשתתפות, מרת ליזי בריגה על משהו שהיא עצמה הייתה עדה לו:

"אחי הצעיר, עוד כתינוק בן חודשיים, אושפז בבית הרפואה לאחר שחלה בדלקת ריאות. במהלך הבדיקות גילו כי הוא סובל מחוסר בכדוריות דם אדומות. ההומגלובין שלו בדם היה נמוך ביותר (הגיע לערך נמוך של 3).

כתרופה מיידית הוא החל לקבל מנות דם. הרופאים לא הצליחו לעלות על הגורם לחוסר דם, אך המשיכו במתן מנות דם. כל שבועיים שלושה הורי נאלצו לנסוע איתו לבית הרפואה על מנת לקבל מנות דם. כך זה נמשך לצערנו, כמה שנים.

לאימי כבר היה קשר לחב"ד. היא השתתפה בפעילויות של הרב עמרם שעתל מנהל בית חב"ד בתל מונד, ובשיעורי התניא של הרבנית רחל נועם.
הקשר שלנו לחב"ד התחזק עם כניסתי ללמוד בתיכון לבנות בחב"ד נתניה. מעתה אך טבעי היה שנושא הכתיבה לרבי שליט"א מלך המשיח באמצעות האגרות קודש יעלה לא אחת בביתנו. אכן בשלב מסויים הורי כתבו לרבי שליט"א מלך המשיח באמצעות האגרות קודש ובקשו את ברכתו לרפואת אחי דוד.

התשובה באגרות קודש הכילה לצד הברכה לבריאות ולבשר בשורות טובות, הייתה גם התייחסות לכמה עניינים בתורה ומצות בהם הייתה המלצה להתחזק:

א. בדיקת מזוזות. ב. הקפדה ללבוש טלית קטן. במכתב התשובה נזכר שגם האב וגם הבן יקחו על עצמם להקפיד על טלית קטן (ציצית). ג. ללמוד משניות. ד. שהאמא תתן צדקה לפני הדלקת נרות שבת וחג לזכות רבי מאיר בעל הנס. וזאת מלבד ההוראות הכלליות שהנהגת הבית תהיה בדרך התורה והמצות. והתחזקות בבטחון בהשם יתברך.

הורי התייחסו לכמה עניינים מתוכן המכתב כלימוד המשניות ונתינת הצדקה לפני הדלקת נרות השבת, אך משום מה נושא הטלית קטן לא בוצע.

וכך למרות שבמכתב התשובה הכילה ברכה גדולה, לא ראינו כל שינוי לטובה. אחי עדיין המשיך לקבל את מנות הדם. היו זמנים שאפילו אני הייתי לוקחת אותו לבית הרפואה לקבלת "הטיפול" הקבוע. מזמן לזמן עוררתי את הורי על כך שעדיין לא עשינו את הכלי בשלימות לקבלת הברכה, היות ולא מומש נושא הטלית קטן.

השינוי לטובה החל לפני הבר מצוה של אחי דוד. היה זה כנראה עת רצון. אבי החליט שחייבים לממש את הוראת הרבי שליט"א מלך המשיח כפשוטו ממש. גם אחי וגם אבי קבלו על עצמם להקפיד על נושא הטלית קטן וההבטחה לבשורות טובות לא אחרה לבוא.

מצבו הבריאותי של אחי השתנה לחלוטין לטובה, ברוך השם. מאז כבר חלפו כמה שנים, וב"ה הבדיקות תקינות ואין צורך במנות דם.

מילוי הוראותיו הקדושות, הינה הכלי לקבלת ברכותיו הקדושות של הרבי שליט"א מלך המשיח.


  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook

הרב ווילשנסקי: ניסים באגרות הקוד

תנ/י לעצמך הזדמנות לקבל תשובה מדוייקת! בעזרת עצה אחת באגרות ...

ברכה של הרבי הצילה את התינוק

שמי רבקה. ילדתי ב"ה לפני כשלוש שבועות. ...

אמרתי לרופא בבטחון "אנחנו נטוס בי

אלפי ילדים והורים, השתתפו השנה, בהדלקה המסורתית, שנערכה ע"י קהילת ...

ל"ג בעומר צפת: 12 ילדים - 12 סיפורי נ

ימות המשיח שחולל הרבי שליט"א מלך המשיח לילדים בקהילה אחרי ...

להישאר בארץ!

זה אבי בן שמעון... אגרות קודש... סיפור טרי... מתקשרת אלי ...

ל"ג בעומר צפת: 12 ילדים - 12 סיפורי נ

ימות המשיח שחולל הרבי שליט"א מלך המשיח לילדים בקהילה אחרי ...

הרופאים דרשו ניתוח אך הרבי כתב אח

בוידאו קצר, מספר איציק שאלתיאל מעפולה על מופת מדהים לו ...

אור באדיטש: נס לחברי הקבוצה מהארץ

ניר קפטן, המשדר תכניות ברדיו קול ברמה, לא יצא מהארץ ...

חי וקיים בגוף גשמי מחלק דולרים ב-7

אתר ה"אגרות קום", בניהולו של הרב שלום לוגוב מכפר חב"ד, ...

נבואה שהתגשמה על חיים ב"ימות המשי

החידוש בשנים האחרונות שבאמצעות ה"לווין" מעבירים סכום כסף ל"בנק" (או ...