סיפורי ניסים מאגרות קודש

סיפורי מופת אישיים וניסי הרבי שליט"א מלך המשיח באמצעות אגרות קודש

הברכה הביאה לעולם ילד בריא

ginzburg-400כל שיעור תורה הינו מקור של ברכה. על אחת כמה וכמה שיעור בתורתו של משיח. ואפשר לראות את זה בחוש.

"בביתי מתקיים שיעור תורה, מזה שנים, מספרת מרת לאה ניקול עמרן משיכון חב"ד בלוד, ברצוני לספר על הברכות הנפלאות שמשתתפות השיעור זוכות בהן.

השיעור הקבוע שמתקיים בביתי מידי יום ראשון, הוא ב"דבר מלכות" שיחות הרבי שליט"א מלך המשיח מהשנים תנש"א-תשנ"ב וסוגיות בגאולה. מוסר השיעור הוא המשפיע החסידי הרב חיים לוי יצחק גינזבורג מכפר חב"ד.

בדרך כלל, אנו נשארות לאחר השיעור ואומרות יחד את פרק מ"א בתניא ועורכות כעין התוועדות קטנה ומברכות אחת את השניה. אני גם עורכת רשימה של המשתתפות ומבקשים את ברכתו הקדושה של הרבי שליט"א מלך המשיח באמצעות ה"אגרות קודש" ומקריאות את התשובה.

משתתפות בשיעור כ-10-12 נשים, בחלקן מקורבות המתגוררות מחוץ לשכונה. עם אחת המקורבות, אשה בשם תמר, נוצר לי קשר לפני כמה שנים. היה זה לאחר שנפלתי ושברתי רגל. תמר נשלחה לסייע לי מטעם ארגון "שפרה ופועה" ואכן היא מאוד עזרה לי באותה תקופה. תמיד נהגה לומר שהקב"ה לא נשאר בעל חוב ומשלם ואכן שילם לה. בהמשך, הזמנתי אותה להשתתף בשיעור בימי ראשון והיא החלה להשתתף בקביעות.

יום אחד לאחר השיעור היא פנתה וביקשה לכתוב באופן מיוחד בקשת ברכה עבור אחותה, אתי. "היא ובעלה נשואים כבר שתים עשרה שנה ועדיין לא התברכו בפרי בטן. הם ממש מתחננים לה' לזכות בילדים. אני רוצה שנכתב עבורם", אכן ישבנו וכתבנו ובקשנו ברכה עבורם.

במקביל, אמרתי לה את ההוראות הידועות של הרבי שליט"א מלך המשיח, בדיקת מזוזות ותפילין וקביעת קופת צדקה בביתם. מכתב התשובה באגרות הקודש, הכיל "בשורות טובות". אכן, תשעה חודשים לאחר המכתב, אחותה ילדה בת בשעה טובה ומוצלחת.

לתמר יש עוד שתי אחיות, סימי ואושרה. לאחר שהן טעמו מהשיעור הן החלו להשתתף בו.
באותה תקופה סימי הייתה בהריון, ב"ה. בבדיקות השגרתיות שעשתה התקבלו תשובות לא טובות והרופאים הבהילו אותה מאוד.

כתבתי עבורה לרבי שליט"א מלך המשיח כשאני מציינת שהיא לוקחת על עצמה להשתתף גם בשיעור תניא עם הרב זיו קצבי, המתקיים אצל משפ' מיכאלישווילי בשיכון ביום ראשון, לאחר השיעור ב"דבר מלכות" אצלי.

התשובה הייתה, שבזכות שיעור תניא שמוסיפה שתזכה… ואכן הקב"ה לא נשאר בעל חוב וב"ה ביום כ' מרחשון השנה, יום הולדת אדמו"ר הרש"ב (רבי שלום דובער, הנשיא החמישי בשושלת חב"ד) נולד תינוק בריא ושלם.

אושרה אחותה, שגם היא הייתה בהריון באה אלי לאחר ששמעה מאחיותיה ומספרת בצער שהרופאים אמרו לה שהעובר לא בסדר, ח"ו. החלטתנו לכתוב. במקביל, היא קבלה על עצמה בדיקת מזוזות, חת"ת וגם לתינוק לפני שנולד וקופת צדקה. היא ילדה בשעה טובה ומוצלחת והכל תקין, ב"ה.

אשה נוספת בשיעור בשם אהובה, יש לה ילד כבן 9-10 ומאז לא הצליחה להקלט להריון. ניסתה סגולות רבות וללא הועיל. עד שהחלה להשתתף בקביעות בשיעור "דבר מלכות" וברוך ה' נולדה להם תינוקת בי"ט כסלו השנה. כל הברכות מהשיעור ב"דבר מלכות".


  • RSS
  • Delicious
  • Digg
  • Facebook

הרב ווילשנסקי: ניסים באגרות הקוד

תנ/י לעצמך הזדמנות לקבל תשובה מדוייקת! בעזרת עצה אחת באגרות ...

ברכה של הרבי הצילה את התינוק

שמי רבקה. ילדתי ב"ה לפני כשלוש שבועות. ...

אמרתי לרופא בבטחון "אנחנו נטוס בי

אלפי ילדים והורים, השתתפו השנה, בהדלקה המסורתית, שנערכה ע"י קהילת ...

ל"ג בעומר צפת: 12 ילדים - 12 סיפורי נ

ימות המשיח שחולל הרבי שליט"א מלך המשיח לילדים בקהילה אחרי ...

להישאר בארץ!

זה אבי בן שמעון... אגרות קודש... סיפור טרי... מתקשרת אלי ...

ל"ג בעומר צפת: 12 ילדים - 12 סיפורי נ

ימות המשיח שחולל הרבי שליט"א מלך המשיח לילדים בקהילה אחרי ...

הרופאים דרשו ניתוח אך הרבי כתב אח

בוידאו קצר, מספר איציק שאלתיאל מעפולה על מופת מדהים לו ...

אור באדיטש: נס לחברי הקבוצה מהארץ

ניר קפטן, המשדר תכניות ברדיו קול ברמה, לא יצא מהארץ ...

חי וקיים בגוף גשמי מחלק דולרים ב-7

אתר ה"אגרות קום", בניהולו של הרב שלום לוגוב מכפר חב"ד, ...

נבואה שהתגשמה על חיים ב"ימות המשי

החידוש בשנים האחרונות שבאמצעות ה"לווין" מעבירים סכום כסף ל"בנק" (או ...